Świątek, Hurkacz i Linette na US Open. Transmisje w kanałach Eurosport i Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

29 sierpnia ruszy wielkoszlemowy turniej US Open. W rywalizacji nie zabraknie Polaków, m.in. Igi Świątek, Huberta Hurkacza i Magdy Linette. Transmisje spotkań na antenach Eurosportu, a także w internecie w serwisie Player.pl.

Będzie to ostatni turniej Wielkiego Szlema w tym roku. Polka, Iga Świątek przystąpi do turnieju w Nowym Jorku jako liderka rankingu WTA i jedna z wielkich faworytek, choć do tej pory najlepszym wynikiem Polki na Flushing Meadows jest czwarta runda. Na świetny występ bez wątpienia stać także Huberta Hurkacza. Pewni udziału w turnieju głównym są również Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak.

US Open będzie można oglądać w Eurosporcie 1 i 2. Dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń będą dostępne w pakiecie Eurosport Extra w serwisie Player.pl. Mecze komentować będą m.in. Karola Stopę, Lecha Sidora, Dawida Olejniczaka, Macieja Synówkę i Marka Furjana. Zaś wydarzenia z kortów analizować będą byli mistrzowie w tym Mats Wilander, John McEnroe, Alex Corretja, Kim Clijsters i Barbara Schett.

US Open rozpocznie się 29 sierpnia i potrwa do 11 września.