Szersze materiały w ramach „Dzień Dobry TVN Extra” w Playerze

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

W serwisie Player.pl opublikowano pierwszy odcinek nowego formatu „Dzień Dobry TVN Extra”.

„Dzień Dobry TVN Extra” zawiera materiały z programu „Dzień Dobry TVN” w wersji dłuższej, niż ta, która jest emitowana w telewizji. W ramach cyklu będą także ekskluzywne materiały z prowadzącymi. W poniedziałek, 24 października udostępniono pierwszy odcinek programu. Program będzie publikowany raz w tygodniu.

Co w pierwszym odcinku „Dzień Dobry TVN Extra”?

W pierwszym odcinku „Dzień Dobry TVN Extra” można obejrzeć rozszerzony wywiad Marcina Prokopa z Simonem Cowellem. Jest on producentem muzycznym i jurorem amerykańskiej wersji programu „Mam talent!”. To jedyny wywiad, którego udzielił polskiej telewizji. W „Dzień Dobry TVN” zdradził jakie wrażenie zrobiła na nim Sara James i czy zamierza pomóc jej w karierze. Simon Cowell podzielił się również tym, jak narodziny syna wpłynęły na jego życie. Ujawnił także, w jakich okolicznościach dowiedział się o swoich polskich korzeniach. Widzowie z wywiadu w szerszej wersji dowiedzą się także innych informacji ze strony Simona Cowella.

O Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN to magazyn śniadaniowy nadawany przez TVN od 2005 roku. Emisja jest od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 11:30. Prowadzącymi program są: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.