Telewizja Polsat pokaże specjalne programy o Igrzyskach w Tokio

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

23 lipca rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Kanały Grupy Polsat będą szeroko relacjonować widowisko sportowe, które odbywać się będzie w kraju kwitnącej wiśni. W dniu startu Igrzysk zadebiutują nowe pozycje programowe.

Codziennie o poranku, w godzinach 9:00 – 12:00 co godzinę, na antenie Polsat Sport News będzie emitowany program „Flesz Studio Tokio”. Pojawią się w nim najnowsze wieści z aren Igrzysk Olimpijskich. Dziennikarze poinformują o wynikach w trwających rywalizacjach w Tokio.

Polsat News przez cały dzień będzie relacjonował zmagania podczas Igrzysk Olimpijskich. Ponadto o godzinie 17:30 stacja pokaże specjalne podsumowania w ramach programu „Studio Tokio”. Chwilę po zakończeniu ostatniej rywalizacji w stolicy Japonii, dziennikarze Grupy Polsat zaprezentują najważniejsze wyniki. Opowiedzą m.in. o medalach Polaków i szansach w kolejnym dniu.

Obszerniejsze podsumowanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport. Kanał sportowy Telewizji Polsat codziennie o godzinie 20:00 zaprosi na 2-godzinny magazyn. W programie nie zabraknie komentarzy dotyczących rywalizacji w Tokio. Pojawią się rozmowy m.in. z dziennikarzami i ekspertami stacji. Meandry olimpijskiej rywalizacji widzom przybliżą stali eksperci programu, mistrzyni olimpijska z Atlanty oraz Sydney, Renata Mauer-Różańska oraz dwukrotny uczestnik igrzysk, wielokrotny medalista imprez lekkoatletycznych, Adam Kszczot.

Tegoroczne święto sportu odbędzie się bez udziału publiczności, ale Telewizja Polsat dołoży wszelkich starań aby kibicom zgromadzonym przed telewizorami nie umknęło nic, co zazwyczaj jest widziane tylko z trybun. Wspólnie z redakcją Polsatu News oraz sportowej Interii wykorzystamy wszystkie techniczne dobrodziejstwa XXI wieku, aby umożliwić fanom sportu kontakt z idolami rywalizującymi na drugim końcu świata. Ze szczególną uwagą będziemy przyglądać się poczynaniom polskich siatkarzy, którzy tuż po igrzyskach powalczą o medale Mistrzostw Europy, w całości transmitowanych przez Polsat Sport – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat

Polsat bez praw do transmisji Igrzysk

Wszystkie wydarzenia Igrzysk Olimpijskich będzie można obejrzeć w Eurosporcie w Playerze. Ponadto na antenach Eurosport 1 i Eurosport 2 widzowie obejrzą około 500 godzin transmisji. TVN Grupa Discovery na czas widowiska uruchomi również dodatkowe stacje z transmisjami z Tokio. Igrzyska Olimpijskie będzie można również obejrzeć w kanałach Telewizji Polskiej.