„To był rok!” i „The Wall. Wygraj marzenia” w nowych pasmach. TVP1 zmienia ramówkę

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • TVP
Autor: mbog

TVP 1 wstrzymuje emisję kolejnych odcinków rozrywkowego programu „To był rok!”. Show powróci 7 kwietnia o nowej porze – w niedziele o godzinie 21:15. Od 22 marca, w piątki o godzinie 20:35 TVP 1 będzie pokazywać teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia” – wynika z nieoficjalnych informacji omediach.info.

W „To był rok!” dwie drużyny rywalizują ze sobą w quizach. W każdym odcinku, pytania dotyczyły jednego, wybranego roku – od lat 60. ubiegłego wieku do początku XXI wieku. Audycja była emitowana w piątki o godzinie 20:35, od 8 marca – wyemitowano dwa odcinki. Program ponownie będzie pokazywany o nowej porze od 7 kwietnia – w niedziele o godzinie 21:15. „To był rok!” zastąpi w ramówce kończący się właśnie reality-show „Sanatorium miłości”. TVP 1 pierwotnie od 7 kwietnia miała rozpocząć emisję nowego programu „Szansa na sukces. Opole 2019”.

Natomiast od 22 marca o godzinie 20:35 TVP 1 będzie pokazywać teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia”. W każdym odcinku programu o nagrodę, która może wynieść nawet ponad milion złotych, walczy duet. O wysokości głównej nagrody decydują rzuty kulami z 12-metrowej ściany. Teleturniej od tego sezonu prowadzi Maciej Kurzajewski, poprzednim prowadzącym był Paweł Orleański. Pierwsze dwa odcinki emitowano o godzinie 21:40 na antenie TVP 1.