„True Love” w wiosennej ramówce TVN7 i Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

W Kolumbii ruszyły zdjęcia do nowego programu TVN7 i Player.pl – „True Love”. Reality show poprowadzi Edyta Zając.

Na Karaibach, w luksusowej wakacyjnej posiadłości, spotyka się grupa singli, a każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz duże pieniądze. Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, muszą naprawdę się zakochać. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez wykrywacz kłamstw. Ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w programie.

Na karaibskim wybrzeżu zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu, uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas Ceremonii Prawdy, zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy.

„True Love” to zupełnie nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już wiosną. Chcieliśmy zaskoczyć widzów czymś świeżym, niekonwencjonalnym. I taki właśnie jest pomysł użycia wariografu w randkowym show! Z jednej strony pozwala uczestnikom na otrzymanie pewnej gwarancji, potwierdzenia uczuć partnera, z drugiej jednak odsłania prawdziwe motywy i intencje, a nawet odkrywa wstydliwe tajemnice. Prowadzącą program została Edyta Zając. To też niespodzianka, ponieważ edycje zagraniczne zwykle nie miały gospodarza. Czy to jedyne zaskoczenie, jakie czeka widzów i fanów formatu? Przekonacie się wiosną – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, Dyrektor Programowa TVN7 oraz TVN Fabuła.

Program „True Love” oparty jest na formacie stworzonym przez Warner Bros. Discovery. Polską wersję produkuje firma Golden Media Polska.

Premiera wiosną w TVN7 oraz w internecie w Player.pl.