TV Puls za darmo w ofercie Playera. Podobny ruch zrobił Polsat Box Go

  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Player dodał do swojej oferty kanał TV Puls. Jest dostępny za darmo.

Operator zauważa, że TV Puls jest pierwszym ogólnopolskim kanałem naziemnym spoza portfolio Warner Bros. Discovery w Polsce, który zasilił ofertę Playera.

Najprawdopodobniej dołączenie stacji jest związane z zasadą must carry/must offfer. W jej myśl stacje z naziemnej telewizji cyfrowej powinny być oferowane u operatorów streamingu.

Wprowadzenie darmowej strefy w Playerze na początku tego roku to dowód na to, że chcemy zapewnić jak najszerszej grupie odbiorców dostęp do najlepszej rozrywki. Rozszerzenie oferty kanałów naziemnych o TV Puls to kolejny krok w tym kierunku. Naszym celem jest uczynienie oferty kontentowej Playera jak najpełniejszą i najbardziej atrakcyjną dla widza. Realizujemy ten cel między innymi poprzez współpracę z naszymi Partnerami. Bardzo się cieszę, że kanał Telewizji Puls dołącza do grona dostawców treści dostępnych w Playerze – podkreślił Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce

Widzowie mogą odnaleźć stację, wchodząc w zakładkę Kanały. Stacja jest dostępna po zalogowaniu za darmo i nie posiada możliwości cofania, podobnie jak dostępne w ofercie serwisu kanały FAST od TVN.

fot. Player/własne

Nasi Widzowie mogą oglądać TV Puls w Playerze nie tylko na telewizorach, ale również na urządzeniach mobilnych i poza domem. Cieszymy się, że nasza oferta jak m.in. znane i doceniane seriale czy hity filmowe będą dostępne dla użytkowników jednego z największych serwisów wideo na życzenie. Telewizja Puls zaczyna prace nad ofertą programową na jesień, przyglądamy się m.in. nowym formatom – tak, aby zapewnić naszym Widzom jak najlepszą, jakościową rozrywkę – powiedział Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls.

Polsat Box Go również dodał TV Puls

Podobny ruch do należącego do Warner Bros. Discovery serwisu Player wykonał Polsat Box Go. Platforma w środę, 8 maja dodali do swojej oferty Telewizję Puls. Stacja jest dostępna za darmo już od pakietu Start. Kanał TV Puls jest w dostępny dla wszystkich użytkowników Polsat Box Go w Polsce. Wszystko to w ramach pakietów: Start, Premium, Sport, Ukraina i Plus.