Czternasty sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z nową porą emisji

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Wiosną telewizja Polsat pokaże czternasty sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Program będzie emitowany w piątki, a nie tak jak dotychczas w soboty.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie emitowana w paśmie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w piątki po godzinie 20:00. Wiosną na antenie telewizji Polsat nie pojawi się nowa edycja tanecznego show. Program ma powrócić jesienią.

Pod koniec minionego roku w piątkowym paśmie pokazano świąteczny odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14” – kto wystąpi?

W czternastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią piosenkarki: Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi oraz Maja Hyży. Na scenie pojawi się aktorka Tamara Arciuch, którą wiosną będzie można oglądać również w serialu TVN – „Tajemnica zawodowa”. Umiejętności muzyczno-aktorskie zaprezentuje także Anna Maria Sieklucka, znana z roli w filmie „365 dni”.

Ponadto w nowej edycji widzowie zobaczą aktora teatralnego Pawła Górala. Wystąpi także Piotr Gawron-Jedlikowski, aktor znany między innymi z „Korony królów” i „Pierwszej miłości”. Na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się także Michał Meyer – Piotr z serialu „Zakochani po uszy” i były prowadzący „Comedy Central Club Polska”. Wystąpi również Lesław Żurek, aktor znany między innymi z „Barw szczęścia”.

W jury bez zmian zasiądą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Prowadzącymi nadal będą: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Nową edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie można oglądać w piątki po godzinie 20:00 w telewizji Polsat, od 5 marca.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program telewizji Polsat, w którym aktorzy i piosenkarze wcielają się w gwiazdy polskiej oraz światowej muzyki. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka są pieniądze, które są przekazywane na szczytny cel. Program zadebiutował w Polsce w 2014 roku. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powstaje na podstawie hiszpańskiego formatu "Your Face Sounds Familiar".