Viaplay rusza w Wielkiej Brytanii 1 listopada. Jakie ceny?

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

We wtorek, 1 listopada Viaplay uruchomił swoją usługę w Wielkiej Brytanii.

W Wielkiej Brytanii platforma streamingowa będzie oferowała dwa pakiety. Pierwszy – „Films & Series” będzie zawierał filmy i seriale, które są dostępne w ramach platformy. Drugi, czyli Total będzie miał filmy i seriale oraz sport spod brandu Viaplay oraz Premier Sports. Pakiety będą kosztować odpowiednio 3,99 funtów (22,05 zł wg kursu na 18 października 2022 roku) i 14,99 funtów (82,83 zł wg kursu na 18 października 2022 roku).  Z uwagi na przejęcie brytyjskich kanałów Premier Sports, Viaplay zmieni ich nazwy na Viaplay Sports 1, Viaplay Sports 2 i Viaplay Sports Xtra (pierwotnie FreeSports).

 

Viaplay zaoferuje brytyjskim widzom połączenie sportu na żywo, seriali klasy światowej i wyższą wartość pieniężną. Rozpoczynamy działalność na tym dynamicznym i ekscytującym rynku z wysokimi ambicjami i długoterminową perspektywą. Przejęcie Premier Sports znacząco przyspieszy nasze wejście. Viaplay ma dużo do zaoferowania, a lokalni fani sportu oraz wielbiciele nordyckich i międzynarodowych seriali będą mogli od 1 listopada sprawdzić naszą ofertęmówi Anders Jensen, Viaplay Group President and CEO.

Od 1 marca 2023 roku Viaplay w Polsce będzie kosztowało 55 złotych miesięcznie. Do 31 grudnia 2022 roku trwa promocja związana z zakupem subskrypcji Viaplay na rok. Ta po podziale kwoty rocznej kosztuje 33,25 zł miesięcznie.

Viaplay rozszerza współpracę z Maxem Verstappenem

Viaplay rozszerzyło swoją współpracę z Maxem Verstappenem, dwukrotnym mistrzem świata Formuły 1. Obejmuje ona wspólną działalność na wszystkich rynkach, gdzie platforma posiada prawa transmisyjne F1. W przerwie międzysezonowej ma mieć premierę nowy program związany z Holendrem. Verstappen od Grand Prix Singapuru nosi logo Viaplay na swoim kasku. Od przyszłego sezonu znak firmowy platformy streamingowej ma być eksponowany także na jego czapce.