Gość Radia ZET

Więcej publicystyki w Radiu ZET

mbog

Od 15 marca Radio ZET wprowadza popołudniową audycję „Gość Radia ZET” – od poniedziałku do czwartku, a w piątki – „Tydzień z Radiem ZET” po godzinie 17:00. Natomiast 22 marca, po przerwie, powróci program interwencyjny „W waszej sprawie”.

W poniedziałki popołudniowe wydanie „Gościa Radia ZET” poprowadzi Joanna Komolka, a jej rozmowy będą dotyczyć tematyki społeczno-politycznej. Natomiast od wtorku do czwartku program będzie miał charakter spotkań z osobowościami spoza świata polityki. Ciekawi ludzie reprezentujący różne dziedziny życia od kultury przez sport, show-biznes po naukę. Rozmowy w lifestylowej formie poprowadzą: Beata Tadla, Agnieszka Kołodziejska, Damian Michałowski i Robert Karpowicz.

„Tydzień z Radiem ZET” to piątkowe spotkania Joanny Komolki i jej gości organizowane w formule jeden na jeden. Tuż po godzinie 17:00 prowadząca porozmawia z politykami i ekspertami o najważniejszych wydarzeniach ostatnich pięciu dni. Pierwsze 8 minut popołudniowych wywiadów będzie można usłyszeć na antenie stacji, a całość zobaczyć na stronie Radiozet.pl i profilu Radia ZET na Facebooku.

22 marca na antenę wraca program interwencyjny „W waszej sprawie”. Jego nowym gospodarzem będzie Michał Dzienyński. Formuła audycji nie zmieni się. Prowadzący będzie rozwiązywać rozmaite codzienne problemy słuchaczy i odsłaniać absurdy otaczającej nas rzeczywistości. Wykorzysta przy tym swoje wieloletnie doświadczenie reporterskie i nietuzinkowe poczucie humoru. Emisja programu od poniedziałku do piątku między 13:00 a 14:00.

Niezmiennie od poniedziałku do piątku po godzinie 8:00 na antenie rozgłośni emitowany jest „Gość Radia ZET” prowadzony przez Beatę Lubecką. Ponadto 14 marca po kilkuletniej przerwie powróci audycja „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”.