Wydawnictwo Bauer z nowymi magazynami rozrywkowymi

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

Wydawnictwo Bauer rozszerzył ofertę magazynów rozrywkowych z krzyżówkami i quizami. W wakacje można zakupić „Świat Wiedzy Quizy”, „500 Szyfrokrzyżówek” oraz „Chwilę na 400 panoram”.

24 czerwca ukazał się „Świat Wiedzy Quizy”. Wydanie zawiera 23 quizy z różnych dziedzin wiedzy oraz 100 rozmaitych zagadek i łamigłówek dla całej rodziny. W numerze czytelnicy znajdą także minikrzyżówki, sudoku i inne zadania wspomagające ćwiczenia sprawności umysłu. Magazyn będzie w sprzedaży do 28 sierpnia.

Bauer rozszerza dotychczasową serię miesięczników „100 – 200 – 300 Szyfrokrzyżówek” o kolejny tytuł: „500 Szyfrokrzyżówek”. W miesięczniku, obok lubianych krzyżówek z tej serii, znajdują się także nowe zadania, np. szyfro-filipinki, połączenie quizu, krzyżówki panoramicznej i szyfrokrzyżówki. Rozwiązując poprawnie krzyżówki czytelnicy mogą wygrać 5000 złotych. Pierwszy numer pojawił się na rynku 26 czerwca, a następny będzie w sprzedaży od 29 lipca.

Wydawnictwo Bauer wprowadza na rynek także nowy tytuł „Chwila na 400 panoram”, który powiększy ofertę magazynów z krzyżówkami panoramicznymi. Miłośnicy gimnastyki umysłowej znajdą w nim 400 diagramów z krzyżówkami w poręcznym formacie. Ponadto krzyżówkowicze mogą wygrać nagrody pieniężne.

Chwila na 400 panoram
fot. Bauer Media