Zmiany personalne w Przeglądzie Sportowym Onet

  • Internet
  • Prasa
  • Dzienniki
  • Onet
Autor: rafs

Z początkiem roku dochodzi do zmian personalnych w redakcji Przeglądu Sportowego Onet.

Związany od 2012 roku z portalem Sport.pl Łukasz Godlewski przechodzi do redakcji Przeglądu Sportowego Onet. Dziennikarz z początkiem lutego obejmie funkcję zastępcy redaktora naczelnego, Jacka Stańczyka. Do jego głównych zadań będzie należała praca nad dalszym rozwojem redakcji i nadzór nad realizacją strategii wzrostowej. Wcześniej, od 2020 roku był szefem newsroomu Sport.pl. Awans otrzyma również Kamil Wolnicki. On od roku był szefem treści audio, wideo i płatnych.

W Przeglądzie Sportowym Onet stawiamy na wzrost zasięgu, szybkość podawanych informacji oraz ich jak największą jakość. Łukasz Godlewski przez lata pracy w Sport.pl dał się poznać ze znakomitej strony, osiągał z dotychczasową redakcją świetne wyniki. Doskonale porusza się w świecie online. To potężne wzmocnienie i nie mam żadnych wątpliwości, że Łukasz znacząco pomoże nam w realizacji naszego celu: budowy najlepszego i największego serwisu sportowego w Polsce. Z kolei Kamil Wolnicki jest bardzo doświadczonym i poważanym dziennikarzem, a do tego fantastycznie sprawdził się również w roli szefa naszego sportowego audio i wideo. A my nadal będziemy poszerzać ofertę. Jego awans to absolutnie naturalny krok – mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

„Przegląd Sportowy” tylko dwa razy w tygodniu

Od 9 stycznia br., „Przegląd Sportowy” nie jest już wydawany codziennie. Ze względu na zmianę strategii wydawniczej tytuł ten jest wydawany tylko w piątki i poniedziałki. Wydanie piątkowe ma 40 stron, natomiast poniedziałkowe 32. W obu przypadkach „Przegląd Sportowy” będzie mógł być rozszerzony o 8 stron, a będzie to uzależnione od wydarzeń sportowych. Gazeta kosztuje 5 złotych.