CNN, Warner TV i Cartoon Network w ofercie Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

1 lipca oferta telewizyjna w Playerze powiększyła się o siedem nowych kanałów. Platforma udostępniła użytkownikom stacje CNN, Warner TV, Boomerang, Cartoon Network, a także Cinemax, Cinemax 2 i Romance TV.

Telewizja CNN powstała w 1980 roku i była pierwszym 24-godzinnym kanałem informacyjnym na świecie. Jest jedną z najbardziej znanych marek w świecie mediów. W ofercie kanału, oprócz bieżących treści informacyjnych, są również reportaże i filmy dokumentalne. Telewizja jest dostępna w języku angielskim.

Do oferty dołączyły również kanały filmowo-serialowe. Romance TV prezentuje romantyczne telenowele, filmy i seriale. Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz znane na całym świecie seriale. Zaś stacje Cinemax są skierowane do miłośników kina. Emitują filmy odważne, nieszablonowe, z gwiazdorską obsadą.

Player.pl udostępnił użytkownikom również stacje dla dzieci i młodzieży. Cartoon Network oferuje produkcje dla osób w wieku 6-11 lat i ich rodzin: „Między nami, misiaczkami”, „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa” oraz „Młodzi Tytani: Akcja!”. Natomiast Boomerang dostarcza swoim odbiorcom klasyczne i współczesne animacje, a wśród nich: „Scooby-Doo”, „Tom i Jerry” i „Zwariowane melodie”.

Nowe stacje są dostępne w pakiecie „PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV”.