Wideo

#coobejrzeć? Propozycje seriali na świąteczny wieczór

  • Co obejrzeć?
Autor: dd

Co robić w święta? Jeść rodzinne specjały? Spędzać czas z najbliższymi? Zdecydowanie! A co oprócz tego? Oglądać seriale! Polecamy, co warto zobaczyć w okresie świątecznym.

Getting On / Jak zdrówko?

Trzysezonowa produkcja HBO, będąca remake’em serialu BBC One sprzed lat. Fani komediodramatów będą zachwyceni. Akcja serialu dzieje się na oddziale geriatrycznym w szpitalu Billy Barnes Memorial w Kaliforni. Oddział ciężko przędzie, a bezduszni urzędnicy szpitalni chcą w dużym stopniu ograniczać fundusze, bo – co zabrzmi ostro, ale realistycznie – w starych ludzi nie opłaca się inwestować. Getting On próbuje dokonać jednak dekompozycji tej grupy społecznej. No bo jeśli spodziewacie się stereotypowych, miłych staruszków to jesteście w błędzie. Czy starsi ludzie uprawiają tam seks? Tak! Na korytarzu? Jak najbardziej. Czy potrafią kląć jak szewc? Tak. A to nie wszystko. Biorąc pod uwagę, że podopiecznymi opiekuje się sfiksowana na punkcie badań medycznych i budowania swojej kariery Pani doktor, szefowa sióstr położnych, która ma problem z budowaniem stałych relacji uczuciowych oraz pielęgniarka, która dorastała w trudnej dzielnicy, możecie być pewni, że nie będziecie się nudzić. Świetne aktorstwo i humor który złapie każdego. 18 trzydziestominutowych obejrzycie w niecałe dwa dni na HBO GO.

Counterpart / Odpowiednik

Grudzień to powrót serialu amerykańskiej stacji Starz pt. “Odpowiednik”. J. K. Simmons wraca, by odegrać ponownie podwójną rolę zwykłego urzędnika ONZ, który odkrywa przejście do alternatywnej rzeczywistości. Tam dowiaduje się, że każdy ma w niej swojego odpowiednika. Serial stacji Starz to popis Simmonsa, który portretuje dwa zupełnie różne charaktery. Produkcja dla fanów thrillerów futurystycznych z politycznymi machinacjami w tle. Drugi sezon do obejrzenia w HBO GO.