Drugi sezon serialu „Tajemnica zawodowa” z premierą w Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

22 lutego w serwisie Player.pl zadebiutuje kolejny sezon serialu „Tajemnica zawodowa”. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Magdalenę Różczkę i Cezarego Pazurę.

W kolejnej odsłonie serialu Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem.

Z kolei Andrzej szaleje z niepokoju po zniknięciu Kingi. Policja znajduje ją na miejscu wypadku samochodowego, gdzie leżała nieprzytomna kilkanaście godzin. Kobieta trafia na OIOM w głębokiej hipotermii. Lekarze walczą o życie jej i nienarodzonego dziecka. Wszyscy zastanawiają się, czy była to próba samobójcza. Ambitna prokurator, Gabriela Wolska, wszczyna postępowanie przygotowawcze w sprawie Kingi. Co więcej, sprzyja ona raczej Andrzejowi, który wydaje jej się pełnym skruchy, zagubionym mężczyzną.

W nowym sezonie ponownie pojawią się między innymi: Piotr Stramowski, Andrzej Zieliński, Anna Dereszowska, Tamara Arciuch, Justyna Zielska, Antonina Litwiniak, Marcin Piętowski, Laura Breszka oraz Marta Klubowicz. Do obsady dołączyli Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Mateusz Rusin, Karolina Porcari oraz Marcin Czarnik.

Katarzyna Herman
Katarzyna Herman wcieli się w prokurator Gabi Wolską – fot. Bartosz Krupa / TVN

Premiera drugiego sezonu „Tajemnicy zawodowej” 22 lutego w Player.pl.