Eurosport odkrywa karty na Speedway Grand Prix

rafs

Eurosport przedstawił swój skład komentatorów i ekspertów, którzy będą pracować przy transmisjach ze Speedway Grand Prix w Player.pl i TTV.

Podczas każdego z Grand Prix widzowie będą mogli usłyszeć ekspertów żużla. Zawody komentowane będą ze stadionów przez Michała Korościela oraz Rafała Lewickiego – mechanika obecnego mistrza świata Artioma Łaguty. Studia do transmisji poprowadzi dziennikarz i znawca żużla Marcin Kuźbicki, którego gośćmi będą znani polscy zawodnicy. Swoją wiedzą podzielą się Piotr Protasiewicz – czterokrotny drużynowy mistrz świata i 12-krotny mistrz Polski oraz Grzegorz Walasek – dwukrotny drużynowy mistrz świata i czterokrotny mistrz Polski. Reporterem podczas rund SGP będzie Sebastian Szczęsny – znany widzom z relacji m.in. ze skoków narciarskich.

Włączając nasze transmisje widzowie mają pewność, że podczas relacji oraz w studiach usłyszą ekspertów najwyższej klasy. Chcemy opowiadać o sporcie w sposób w pełni merytoryczny i ciekawy, ale równocześnie lekki i przystępny dla każdego. Jestem przekonana, że nasza ekipa pracująca przy transmisjach Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra w serwisie player.pl i TTV, składająca się zarówno z doświadczonych dziennikarzy jak i ekspertów, którzy o żużlu wiedzą wszystko, trafi w gusta wszystkich fanów tej dyscypliny. Liczę również, że dzięki tak wyjątkowej oprawie żużel zainteresuje szersze grono odbiorców i zyska wielu nowych zwolenników – powiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Speedway Grand Prix w naziemnej telewizji w TTV

4 rundy Grand Prix, które są rozgrywane w Polsce zostaną pokazane w ogólnodostępnym kanale TTV. Wszystkie rundy, włącznie z tymi nadawanymi w TTV będą w ramach pakietu Eurosport Extra w Playerze (minimum 15 złotych miesięcznie). Tylko w tej usłudze nadawca chce pokazać wydarzenie Speedway of Nations, czyli mistrzostwa par, podobnie jak zagraniczne rundy mistrzostw świata. Rozgrywki SGP2 i SGP3, czyli mistrzostw do lat 21 i do lat 16 pokażą także kanały linearne Eurosportu.  W nich również będzie można zobaczyć 40-minutowe skróty rund indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Informacje o nich pojawią się także na antenach TVN, TVN24 i TVN Turbo.

Eurosport Extra w Player.pl. Ile kosztuje?

Od wtorku, 19 kwietnia pakiet Eurosportu w Playerze jest oferowany jako usługa Eurosport Extra. Tylko w Eurosporcie Extra widzowie będą mogli obejrzeć każdy turniej Speedway Grand Prix. W usłudze będą także zawody Pucharu Świata we wspinaczce sportowej, każdy mecz podczas turniejów Roland-Garros, US Open i Australian Open. Są również wszystkie najważniejsze wyścigi kolarskie na czele z Giro d’Italia, Tour de France i Vueltą. Pakiet Eurosport Extra jest dostępny w takich samych cenach, jak „Eurosport w Playerze”. Najtańszy kosztuje za 15 zł miesięcznie. W nim użytkownicy otrzymują Playera z reklamami oraz dostęp do treści Eurosportu.