Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu

„Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu” od 29 listopada na HBO GO

mbog

HBO GO przygotowało dla widzów nowy program nawiązujący do serii książek i filmów o Harrym Potterze. Czteroczęściowy turniej prezentujący zmagania największych miłośników produkcji – „Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu” zostanie udostępniony już 29 listopada.

Dwie dekady po premierze pierwszego filmu o Harrym Potterze – „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” – najwięksi fani sagi o młodym czarodzieju stają do walki, w której będą sprawdzać swoją wiedzę o świecie czarodziejów. W programie „Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu”, którego gospodynią jest aktorka Helen Mirren, uczestnicy odpowiadać będą na pytania i wykonywać zadania związane z tą serią. Pojawią się również goście specjalni. Zwycięzcy otrzymają puchar.

Program wyprodukowany został przez Warner Bros. Unscripted Television, we współpracy z Warner Horizon oraz Robinem Ashbrookiem i Yasmin Shackleton z theoldschool.

Pierwsza część pojawi się w HBO GO już 29 listopada. Premiery kolejnych odcinków będą odbywać się co tydzień w poniedziałki.