HBO startuje z serialem „Kierunek Mundial – Rosja 2018” z udziałem znanych piłkarzy

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

3 maja HBO wystartuje z emisją serialu dokumentalnego z udziałem piłkarskich gwiazd Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji. Od 11 kwietnia serial jest dostępny dla użytkowników usługi HBO GO. W maju serial zobaczą również widzowie kanału HBO. 

Serial liczy 10 odcinków trwających 30 minut. Jest kontynuacją serialu „Kierunek Mundial – Brazylia 2014”, który był emitowany przed Mistrzostwami Świata cztery lata temu. W każdym z odcinków piłkarze, którzy wezmą udział w Mundialu dzielą się anegdotami, wspomnieniami i osobistymi opowieściami.  Nimi podzielą się także najbliżsi znajomi i rodziny.

Wśród bohaterów serialu znalał się Polak, Robert Lewandowski – prawdopodobnie jeden z najlepszych napastników na świecie. Oprócz niego swoimi refleksjami podzielą się między innymi: Isco ,Luka Modrić, Thiago Alcántara czy Alvaro Morata. W serialu ujrzymy także wydarzenia, które miały wpływ na kształtowanie się piłki nożnej. Na antenie HBO pierwszy odcinek serialu wyemitowany zostanie 3 maja o godz. 21:55, kolejne co czwartek o godz. 22:00.