Kolejny kanał TVN w technologii FAST w Playerze. Kiedy start?

  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

TVN rozszerza swoją ofertę „kanałów nowej generacji” (FAST). Nowy kanał dołączy do oferty Playera w sobotę.

Stacja „TVN Pora Na Show” będzie siedemnastym kanałem w technologii FAST (Free Ad Supported Television), który dołączy do oferty Playera. Oferta kanału będzie składać się z najpopularniejszych i najlepszych przedstawicieli z gatunku show i talent show.

Użytkownicy Playera będą mogą spędzać czas przed ekranem, kibicując zmaganiom uczestników programów rozrywkowych, m.in. „Agent Gwiazdy”, „Mam Talent”, „Lego Masters” czy „Masterchef Junior”.  Stacja ma rozpocząć nadawanie w sobotę, 18 maja. Będzie dostępna, podobnie jak poprzednie kanały, za darmo dla użytkowników serwisu Player. Poprzednim kanałem, który dołączył do oferty był TVN Milionerzy z wszystkimi odcinkami od 2017 roku. Player w zeszłym tygodniu poszerzył ofertę o Telewizję Puls.

Magda Gessler
fot. Player.pl

Darmowe kanały w Player.pl

18 stycznia w serwisie Player.pl udostępniono 15 kanałów nowej generacji opartych o programy i seriale TVN, dostępnych online za pośrednictwem platformy Player. Każda z 15 stacji ma dostarczyć widzom najlepsze wrażenia z oglądania i zmniejszyć do minimum czas, który przeznaczają na odnalezienie programów na wybrany temat. Ramówka złożona jest z popularnych treści, m.in. programów z udziałem Kuby Wojewódzkiego, Magdy Gessler i Anny Marii Wesołowskiej. Stacji FAST nie można przewijać, ani zatrzymać.