Komputer świat

Komputer Świat z jubileuszowym wydaniem na 22. urodziny

mbog

W poniedziałek, 5 października do sprzedaży trafiło jubileuszowe wydanie czasopisma Komputer Świat. Gazeta ukazuje się na rynku już od 22 lat.

Komputer Świat zadebiutował na polskim rynku 7 października 1998 roku. Misją redakcji było przekazywanie czytelnikom porad dotyczących praktycznego zastosowania nowych technologii i wprowadzanie ich w świat komputerów, oprogramowania i internetu. W czasopiśmie pojawiają się testy, przewodniki zakupowe i przydatne poradniki.

Od 22 lat budujemy zaufanie do Komputer Świata jako marki, na której mogą polegać zarówno czytelnicy wydania drukowanego, użytkownicy serwisu online, jak i nasi partnerzy z wielu branż, nie tylko tych związanych z technologią. Dobrze rozumiemy zmiany rynkowe i potrafimy wykorzystywać szanse, by skutecznie się rozwijać i przygotować do nowych wyzwań – mówi Rafał Kamiński, redaktor naczelny magazynu Komputer Świat.

Komputer Świat łączy wydania drukowane z dynamicznymi działaniami w internecie. To unikalna marka wśród mediów technologicznych w Polsce: najwyższa jakość tworzonych treści idzie w parze z szybkością przekazu, tworząc wyjątkowo sprawny duet – informuje Robert Graczyk, redaktor naczelny komputerswiat.pl.

Do urodzinowego wydania dołączono pełne wersje programów, bonusów i dodatkowych e-wydań. Czytelnicy otrzymują 22 programy komercyjne – są wśród nich narzędzia poprawiające pracę systemu operacyjnego, pomagające w nagrywaniu płyt, projektowaniu wnętrz, edycji dźwięku, upiększaniu fotografii, aktualizowaniu zainstalowanych programów, tworzeniu kopii zapasowych, konwertowaniu wideo, zabezpieczaniu poufnych plików, archiwizacji danych czy usuwaniu szkodników – także ze smartfona, jak pełna roczna licencja Bitdefender Mobile Security na Androida.

Do numeru dołączono także dwie płyty DVD. Na jednej znajdują się przydatne programy, pomagające w regularnym serwisowaniu domowego komputera i pomagające w razie awarii, na drugą zaś trafił komplet lektur szkolnych i pomocy dydaktycznych do nauki języków obcych, informatyki, matematyki, fizyki, geografii, astronomii i muzyki. Ponadto czytelnicy otrzymają trzy książki w wersji elektronicznej.

Uzupełnieniem tego numeru jest dodatek specjalny „Przesiądź się na szybkie Wi-Fi”. To 16 stron poświęconych nowym standardom bezprzewodowej łączności wraz z poradami, jak wybrać nowy router, zoptymalizować działanie sieci oraz skutecznie zabezpieczyć Wi-Fi przed niepowołanym dostępem.

Komputer Świat należący do międzynarodowej grupy Computer Bild, wydawany jest w Polsce przez Ringier Axel Springer Polska.

Urodzinowe wydanie Komputer Świata dostępne jest w sprzedaży od 5 października w cenie 15,90 złotych za wydanie drukowane.