Terapia

Nowe sezony seriali „Czarny poniedziałek” i „Terapia” od 24 maja w HBO GO

mbog

W najbliższy poniedziałek, 24 maja, do serwisu HBO GO powrócą dwa seriale. „Czarny poniedziałek” opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street. Ponadto po latach, w nowej odsłonie i z nową obsadą, widzowie zobaczą nowy sezon nagradzanego serialu HBO „Terapia”.

Czarny poniedziałek

19 października 1987 roku przeszedł do historii jako Czarny Poniedziałek. Tego dnia przez globalne rynki przetoczył się jeden z największych krachów, a giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… aż do czasu.

Serial „Czarny poniedziałek” („Black Monday”) opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego. W trzecim sezonie ekipa jest gotowa podbić lata dziewięćdziesiąte. Podczas gdy świat finansów przechodzi głęboką fascynację kokainą, bohaterowie stają przed egzystencjalnym pytaniem – co ma zrobić zawodnik, gdy odbiera się mu piłkę? Odpowiedź brzmi… zmienić grę. I chociaż na horyzoncie mogą pojawić się ciemne chmury, tej grupie ludzi jakoś zawsze udaje się dopiąć swego.

„Czarny poniedziałek” – premiera trzeciego sezonu w poniedziałek, 24 maja w HBO GO.

Terapia

Akcja produkcji rozgrywa się w dzisiejszym Los Angeles. Trójka bardzo różniących się od siebie pacjentów odbywa sesje terapeutyczne z Brooke Taylor. Spotkania mają im pomóc lepiej radzić sobie z bolączkami współczesnego życia. Kwestie, takie jak globalna pandemia oraz niedawne zmiany społeczne i kulturowe stanowią tło pracy terapeutki = a wszystko w czasie, gdy boryka się ona z osobistymi problemami.

W najnowszym sezonie, obok Uzo Aduby, występują m.in.: Anthony Ramos, Liza Colón-Zayas, John Benjamin Hickey, Quintessa Swindell i Joel Kinnaman. Producentem serialu „Terapia” jest HBO. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Stephen Levinson, Mark Wahlberg, Hagai Levi, Jennifer Schuur, Joshua Allen oraz Melissa Bernstein. Serial Terapia został wyprodukowany we współpracy z Leverage, Closest to the Hole Productions oraz Sheleg.

Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu serialu HBO „Terapi” („In Treatment”) dostępne będą w serwisie HBO GO od rana. Ich emisja na antenie HBO zaplanowana została na godzinę 20:10 – jeden po drugim.