Pierwsze odcinki produkcji Player Original w styczniu w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W styczniu telewizja TV pokaże pierwsze odcinki seriali „Chyłka – Rewizja”, „Żywioły Saszy – Ogień” i „Nieobecni”. Produkcje te można oglądać w serwisie player.pl.

6 stycznia jako pierwsza na widzów TVN będzie czekać „Chyłka – Rewizja”, czyli kontynuacja losów mecenas Chyłki, granej przez Magdalenę Cielecką. Świat Joanny diametralnie się zmienia. Prawniczka musi stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawia, że Chyłka przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym.

Tydzień później widzowie TVN poznają Saszę Załuską (Magdalena Boczarska). „Żywioły Saszy – Ogień” to serial, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy. Główna bohaterka wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów.

20 stycznia telewizja TVN pokaże najnowszą produkcję Player Original – „Nieobecni”. Jest to opowieść inspirowana przypadkami najgłośniejszych zaginięć w Polsce. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zniknięcia całej rodziny głównej bohaterki serialu. W tym trudnym momencie Mila (Justyna Wasilewska) poznaje Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), ekscentrycznego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych.

Pierwsze odcinki „Chyłka – Rewizja”, „Żywioły Saszy – Ogień” i „Nieobecni” od środy, 6 stycznia o godzinie 21:30 w TVN.