„Prezydent z kreskówki” w każdy poniedziałek w HBO GO. Premiera na antenie HBO w maju.

mtom

Na platformie HBO GO dostępne są trzy pierwsze odcinki nowego prześmiewczego serialu animowanego „Prezydent z kreskówki” autorstwa Stephena Colberta. To parodia przedstawiająca w krzywym zwierciadle prezydenta Donalda Trumpa, grona jego doradców i członków rodziny. Kolejne odcinki będą pojawiały się w każdy poniedziałek w HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze.

Jak mówią o serialu producenci, to komedia, w którym centrum wydarzeń jest gabinet owalny. Producentem wykonawczym serialu jest dziesięciokrotny zdobywca nagrody Emmy Stephen Colbert (The Late Show with Stephen Colbert). Autor przedstawia karykaturalną wizję prezydentury 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa w formie animowanej. Jak mówi nadawca, dzięki dwuwymiarowym avatarom Donalda Trumpa, jego doradców i członków rodziny widzowie mogą poznać częściowo prawdziwe przygody Trumpa i jego powierników.

fot. HBO

Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały w każdy poniedziałek w HBO GO – dzień po amerykańskiej premierze. Serial będzie również emitowany od maja na kanale HBO.