„Sceny z życia małżeńskiego” nowym miniserialem HBO

mtom

W poniedziałek, 13 września br. w serwisie HBO GO i na antenie kanału HBO zadebiutuje miniserial na podstawie historii autorstwa Ingmara Bergmana. Twórcą i reżyserem serialu jest Hagai Levi.

Pięciooscinkowa produkcja HBO przedstawią klasyczną historię miłości z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. W głównych rolach zagrają: Oscar Isaac (miniserial HBO Kto się odważy) oraz Jessica Chastain (nominowana do Oscara m.in. za rolę w filmie Wróg numer jeden).

Mira (Jessica Chastain) jest pewną siebie kobietą, która robi karierę w spółce technologicznej, ale czuje się niespełniona w małżeństwie. Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować ich związek. Serial pokazuje złożone osobowości Miry i Jonathana – ludzi, którzy mają świadomość, że ich małżeństwo nie legło w gruzach z powodu jednego wydarzenia czy problemu. Jego twórcy stawiają na bezkompromisową szczerość i zapraszają widzów, by przysłuchiwali się prywatnym rozmowom pary, którą targają uczucia wahające się od nienawiści do miłości.

Fot. HBO

W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. Na antenie HBO premierowa emisja zaplanowana została równolegle z amerykańską, czyli 13 września o godz. 03:00, a następnie powtórzona o godzinie 20:10. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze.