Serial „Syrena” od 30 marca w HBO GO. Premiera w HBO3 w kwietniu

mtom

W piątek 30 marca, w serwisie HBO GO będzie można zobaczyć dwa pierwsze odcinki nowego serialu obyczajowego z elementami fantasy „Syrena”. W głównych rolach: Alex Roe („Piąta fala”), Eline Powell („Gra o tron”), Fola Evans-Akingbola („An American Exorcism”), Ian Verdun („Chirurdzy”) oraz Rena Owen („Weronika postanawia umrzeć”). Produkcję Jaya Karasa pokaże również telewizyjna antena HBO3 w kwietniu.

 

„Syrena” opowiada o tajemniczej dziewczynie (w tej roli Eline Powell), która nagle pojawia się w małym nadmorskim miasteczku Bristol Cove. Według legendy, to miejsce było kiedyś domem dla syren. Ryn próbuje ułożyć sobie życie w nowym miejscu, budzi jednak spore emocje wśród mieszkańców. Szczególne zainteresowany jest miejscowy biolog morski Ben (Alex Roe), który zakochuje się w tajemniczej dziewczynie. Nie do końca podoba się to Maddie (Fola Evans-Akingbola) – współpracowniczce Bena, która jest bardzo podejrzliwa w stosunku do Ryn.

fot. HBO

Za dziesięcioodcinkową produkcję odpowiada reżyser Jay Karas. Serial pokaże również kanał HBO3 22 kwietnia o godzinie 21:00. Emisje nowych odcinków będą odbywały się co tydzień o tej samej porze. Powtórki każdego odcinka w poniedziałki o godzinie 17:10.