Serial „Szadź” od września w HBO Max. Trzeci sezon w TVN

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Od 1 września na platformie HBO Max będzie można oglądać trzy sezony serialu „Szadź”. Kilka dni później na antenie TVN zadebiutuje trzeci sezon produkcji.

Fabuła pierwszego sezonu serialu “Szadź” skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Gdy w pobliżu Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny policja przypuszcza, że może to być zbrodnia na tle religijnym. Szczególną uwagę zwraca pozostawiony na ciele ofiary medalik z figurką Serafina. Wszystko wskazuje również na to, że sprawcą jest seryjny morderca.

Śledztwem zaczyna interesować się Komenda Wojewódzka, która wysyła na miejsce komisarza Mrówca (Bartosz Gelner). Początki jego współpracy z Polkowską nie będą należały do najłatwiejszych. W tym czasie Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) rozpoczyna kolejne zajęcia na uczelni. Jego uwagę zwraca jedna ze studentek.

„Szadź 3” w TVN

3 września w telewizji TVN zadebiutuje trzeci sezon produkcji. Fabuła odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć.

Trzeci sezon serialu „Szadź” od 3 września w niedziele o godzinie 21:35 w TVN.