Siedlisko

„Siedlisko” – nowy magazyn Wydawnictwa Bauer

mbog

26 sierpnia ukazało się nowe wydanie specjalne „Świata Kobiety” – „Siedlisko”. Gazeta skierowana jest przede wszystkim dla tych, którzy uciekli z miasta na wieś.

W magazynie znajdują się artykuły i porady na temat tego, jak ciekawie żyć z dala od miejskiego zgiełku. Nowicjusze dowiedzą się, jak urządzić wspaniały ogród i zwabić do niego motyle i ptaki. Ponadto pojawiają się informacje, jakie warzywa i owoce hodować, dlaczego warto sadzić tradycyjne odmiany jabłoni i kwiatów oraz jakie rośliny dodadzą kolorytu każdemu ogrodowi.

W numerze również poradnik krok po kroku, jak urządzić przydomową winniczkę, jak założyć kurnik, jak zbierać deszczówkę i gospodarować odpadkami, ale także jakie gwiazdy widać na nocnym niebie. Obszernym działem w „Siedlisku” jest kuchnia. Czytelnicy znajdą tam pomysły na pyszne dania z warzyw i owoców z własnego ogrodu. Dodatkowo w magazynie opisane są historie osób, które przeniosły się na wieś, jak się odnaleźli w tym nowym miejscu na ziemi, co im się podoba w nowym życiu na wsi, a co nie.

Siedlisko - okładka
Okładka magazynu „Siedlisko” – fot. Bauer Media

Magazyn „Siedlisko” w sprzedaży w cenie 6,99 złotych.