„Skazana” powraca. Trzeci sezon od listopada w Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już w piątek, 10 listopada serial „Skazana” z Agatą Kuleszą powróci na platformę Player.pl z nowymi odcinkami. Do obsady produkcji dołączą Gabriela Muskała i Leszek Lichota.

Nie cichną echa buntu, kierownik penitencjarny Hepner daje osadzonym twardą lekcję pokory. Zakazy, ograniczenia i obowiązkowe biegi po spacerniaku stały się codzienną rutyną. W szczególności dostaje się w kość Campinie, Shibie i Francy, czyli więźniarkom wskazanym przez Alicję jako świadków licytacji kobiet w darknecie. Hepner wie, że ich zeznania mogą oznaczać jego koniec.

W tym samym czasie na więziennym oddziale matki i dziecka Kosa cieszy się macierzyństwem. Niestety na ciele Mikiego pojawiają się siniaki. Kosa jest podejrzana o bicie dziecka. W końcu Hepner zostaje zatrzymany do wyjaśnienia przez prokuraturę. To daje Alicji nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość, a Hania będzie bezpieczna. Nie wierzy w to Serafin, który na własną rękę szuka zemsty.

fot. TVN Warner Bros. Discovery

W rolach głównych ponownie wystąpią Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Adam Woronowicz, Martyna Byczkowska, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Tomasz Schuchardt i Marta Malikowska. W trzecim sezonie dołączą do nich między innymi Gabriela Muskała, Leszek Lichota, Marek Kalita, Wojciech Kalarus, Monika Obara i Barbara Jonak.

„Skazana 3” od 10 listopada w Player.pl. Trzeci sezon liczy 7 odcinków.