Pati

Spin-off serialu „Skazana” w 2023 roku w Player.pl

mab

W 2023 roku w Playerze zadebiutuje spin-off „Skazanej”. „Pati” – z Aleksandrą Adamską w roli głównej – to historia Patrycji Cichy zanim trafiła do więzienia.

Pati, w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Z nowego serialu widzowie dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia.

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na Pati spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter i Magdalena Walach​​​​.

Premiera 6-odcinkowej produkcji planowana jest na 2023 rok.

„Skazana 2” od 11 listopada w Playerze

Z kolei we wtorek, 11 listopada w Playerze zadebiutuje drugi sezon „Skazanej”. Sędzia Alicja Mazur robiła wszystko, żeby wyrwać się z piekła. Jednak po konfrontacji z Pawłem Witkowskim, wraca do więzienia. Zdemaskowanie męża sprawia, że jest pewna swojego uniewinnienia. Mimo nacisków Serafina, Hanka decyduje się przyznać do postrzału ojczyma i ponieść konsekwencje.

Serial „Skazana 2” będzie można oglądać od 11 listopada w Player.pl.