Trzeci sezon „Sukcesji” już w październiku w HBO i HBO GO [WIDEO]

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

W poniedziałek, 18 października br. w HBO i HBO GO widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu „Sukcesja”. Premiera odbędzie się równolegle z amerykańskim odpowiednikiem HBO. W trzecim sezonie ponownie zagra m.in. Brian Cox, Jeremy Strong i Sarah Snook.

Początkowo zdjęcia do trzeciego sezonu miały się rozpocząć wiosną 2020 roku. Z powodu pandemii koronawirusa do pracy na planie powrócono dopiero pod koniec 2020 roku. Do obsady serialu dołączyli m.in: Alexander Skarsgård, Sanaa Lathan, Linda Emond, Jihae, Adrien Brody, Hope Davis oraz Dasha Nekrasova.

Serial opowiada o losach rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom zdarzenia, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Logan Roy, z zaskoczenia zaatakowany w finale drugiego sezonu przez zbuntowanego Kendalla, znajduje się teraz w trudnym położeniu. Trzeci sezon rozpoczyna się, gdy Logan próbuje zabezpieczyć swoje rodzinne, polityczne oraz finansowe zaplecze i sojusze. Napięcie narasta, gdy zaciekła bitwa korporacyjna zaczyna przeradzać się w rodzinną wojnę domową.

Twórcą serialu „Sukcesja” jest Jesse Armstrong. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown oraz Will Ferrell. Pierwszy odcinek nowego sezonu będzie dostępny od rana, 18 października w HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie się o godzinie 03:00, a następnie powtórzona zostanie o godzinie 20:10.