Trzeci sezon „Ash kontra martwe zło” od 26 lutego w HBO GO

mtom

W poniedziałek 26 lutego w serwisie HBO GO zadebiutuje trzeci sezon serialu „Ash kontra martwe zło”. Do obsady dołączy Arielle Carver-O’Neill i Lindsay Farris. Od 14 kwietnia serial będzie można zobaczyć rownież na antenie Cinemax.

Trzeci sezon produkcji autorstwa Sama Raimiego i Roba Taperta to ciąg dalszy losów bohatera horroru „Martwe zło”. Ash Williams (w tej roli Bruce Campbell) przechodzi długą drogę od morderczej miejskiej legendy do lokalnego bohatera ratującego ludzkość. Widzowie zobaczą jego córkę, z którą od lat nie miał żadnego kontaktu. Ash po raz kolejny stanie do walki z największym wrogiem – prawdziwym złem, które nadal nie odpuszcza. Wszystko wywróci się do góry nogami, kiedy Kelly, będąc świadkiem masakry relacjonowanej w telewizji, odkrywa wszędzie odciski palców diabolicznej Ruby, która nie ustaje w wysiłkach, by pokonać Asha i uczynić z ziemi piekło.

fot. Hbo

W rolach głównych ponownie wystąpi Bruce Campbell (Martwe zło, Tożsamość szpiega) jako Ash, Lucy Lawless (serial Spartakus: Krew i piach) jako Ruby, Ray Santiago (Chłopaki do wzięcia) jako Pablo oraz Dana DeLorenzo (Harold i Kumar: Spalone święta) w roli Kelly.

W nowym sezonie serialu po raz pierwszy zobaczymy Arielle Carver-O’Neill (serial Tatusiowie na medal) jako Brandy Barr – córka Asha, Lindsay Farris (serial Zatoka serc) jako Dalton – tajemniczy przywódca starożytnego zakonu rycerzy. Do ekipy serialu powrócił Lee Majors (Czy naprawdę wierzysz?, The Six Million Dollar Man), który jako zmarły ojciec Asha będzie chciał ostrzec syna. Trzeci sezon „Ash kontra martwe zło” będzie liczył 10 odcinków. Producentem serialu jest telewizja Starz.