Trzeci sezon „Kontroli” w lutym w Player.pl

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

10 lutego do serwisu Player.pl trafi kolejny sezon serialu Nataszy Parzymies – „Kontrola”. Widzowie po raz kolejny w rolach głównych zobaczą Adriannę Chlebicką i Ewelinę Pankowską.

„Kontrola” to uniwersalna historia o miłości. Produkcja autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin. W zeszłym roku produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie pod marką Player Original widzowie mogli obejrzeć kontynuację tej historii.

W trzecim sezonie dziewczyny dojrzały już do uczucia, które je połączyło. Majka po kilku miesiącach spędzonych za granicą, wraca do Polski. Natalia z kolei spędziła ten czas skupiając się na realizacji swoich marzeń. Po miesiącach rozłąki, nie mogły się doczekać ponownego spotkania. Burzliwe czasy mają już za sobą, teraz do pełni szczęścia potrzebują już tylko siebie. I kiedy wydawać by się mogło, że nic już nie może stanąć im na drodze, ich życie wywraca się do góry nogami. Decyzja o posiadaniu dziecka powinna być przemyślana, jednak tego czasu w przypadku Majki i Natalii zabrakło.

W kontynuacji serialu widzowie zobaczą między innymi Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak, Irena Melcer, Agata Różycka oraz Ralph Kaminski. Trzecia seria składająca się z sześciu odcinków.

Kontrola 3
fot. TVN Grupa Discovery

Serial „Kontrola 3” od 10 lutego w Player.pl.