Wysokie Obcasy Praca z królową Elżbietą II na okładce

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

1 czerwca na rynku ukaże się kolejny numer dwumiesięcznika Wysokie Obcasy Praca. Bohaterką okładki czerwcowego wydania jest królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II.

Królowa Elżbieta II jest najciężej pracująca 95-latka na świecie. „Pracuje ponad 40 godzin tygodniowo nieprzerwanie od 69 lat, nigdy nie była na wakacjach, a mimo to nie jest wypaloną pracoholiczką. (…) Jest introwertyczką, która musi wykonywać najbardziej publiczny zawód świata” – pisze w swoim artykule Iwona Dominik, radząc czytelniczkom, czego mogą nauczyć się od królowej i jak tę wiedzę wdrożyć w swojej pracy.

Na łamach magazynu zagościły w tym wydaniu felietonistki – kobiece autorytety, które radzą czytelniczkom Wysokich Obcasów Praca, jak mądrze wykorzystać swój potencjał. Publicystka i doradczyni medialna Dorota Warakomska opowiada, jak budować swój autorytet wśród współpracowników i nabrać pewności siebie. Natalia de Barbaro, psycholożka prowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, autorka książki „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” pisze o złości – uczuciu, którego tak nie lubimy, a z którym należy się zmierzyć. Matematyczka i autorka książek oraz bloga Janina Bąk opowiada z kolei o swoich doświadczeniach z osobami pracującymi w biurach obsługi klienta, a influencerka modowa Jessica Mercedes radzi, aby nie ubierać się modnie.

Ponadto czytelniczki znajdą w numerze również m.in. rady, jak nie dać się „podejść” podczas rozmowy rekrutacyjnej, jak lepiej spać (nie tylko) w pandemii, a także informacje na temat urlopu z powodu miesiączki, przepisy na leniuchowanie według bestsellerowych poradników oraz sposoby na wakacyjny reset.

Wysokie Obcasy Praca
fot. Agora

Nowe wydanie dwumiesięcznika Wysokie Obcasy Praca będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 1 czerwca w cenie 15,99 złotych.