Czerwcowe Wysokie Obcasy Extra z Angeliną Jolie na okładce

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

20 maja do punktów sprzedaży trafi nowy numer miesięcznika Wysokie Obcasy Extra. W magazynie między innymi pojawi się artykuł poświęcony Angelinie Jolie.

Bohaterką okładki numeru jest jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie, hollywoodzka gwiazda, przedstawicielka ONZ i matka szóstki dzieci Angelina Jolie. Dziennikarka Maja Staniszewska opisuje jej wyboistą drogę na szczyt, przybliżając czytelnikom „zjawisko Angeliny Jolie”, które już dawno przyćmiło samą aktorkę.

Tematem czerwcowego wydania Wysokich Obcasów Extra jest Dzień Matki. Z okazji zbliżającego się w Polsce święta socjolożka Elżbieta Korolczuk na łamach numeru opowiada Dorocie Wodeckiej o syndromie opuszczonego gniazda, brytyjska psychoanalityczka Sally Weintrobe rozmawia z Agnieszką Jucewicz o kulturze troski, a Agnieszka Urazińska dzieli się historią Eweliny, którą z bezdomności uratował jej własny syn.

Ponadto w numerze czytelnicy przeczytają m.in. o tym, jak wygląda życie z narcyzem i czy mężczyznę z takimi skłonnościami da się „naprawić”, kiedy warto walczyć o orgazm oraz czy Ziemia odetchnęła w pandemii. W wydaniu znajdą również garść informacji o badaniach prenatalnych. Czytelnicy poznają też historię kotów z czasów II Rzeczypospolitej.

Wysokie Obcasy Extra 6/2021 - okładka
fot. Agora

Najnowsze wydanie Wysokich Obcasów Extra pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 20 maja w cenie 9,99 złotych. Do części nakładu dołączone zostaną prezenty – magazyn Wysokie Obcasy Praca (wydanie nr 4/2020) oraz kosmetyk booster marki INGRID Cosmetics. Cena numeru wraz z dodatkami to 9,98 złotych.