„Wysokie Obcasy Praca” z rozmową z Grażyną Piotrowską-Oliwą

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

30 kwietnia, we wtorek ukaże się kolejne wydanie dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca”. W czasopiśmie pojawi się wywiad z psycholożką społeczną o tym, jak zbudować swoją „markę osobistą”. Ponadto w numerze Grażyna Piotrowska-Oliwa zaprezentuje swoją historię. Dodatkowo czytelnicy czasopisma poznają przepis na start-up według założycielki „Salad Story”.

Bohaterką okładki nowych „Wysokich Obcasów Praca” jest prezeska zarządu Virgin Mobile Polska, była prezeska Orange, PGNiG i członkini zarządu PKN Orlen – Grażyna Piotrowska-Oliwa. Dziennikarzom czasopisma – Iwonie Dominik i Marcie Piątkowskiej opowiedziała o swojej drodze na szczyt, pracy w gigantycznych firmach oraz życiu poza biznesem – pasjach i relacji z mężem.

Redakcja porozmawiała również z Anną Krajewską – założycielką sieci restauracji „Salad Story”, której lokale znaleźć można w 33 miejscach w największych miastach w Polsce. Rozmowa dotyczyła jej przepisu na sukces ukrytego w sałatce. Dzięki poradom Jessiki Bennett czytelnicy magazynu dowiedzą się z kolei, jak zabić w sobie wewnętrzną sabotażystkę, a Cal Newport wyjaśni, jak przeprowadzić wiosenne porządki w cyfrowym świecie, zaoszczędzić czas spędzony w internecie i odzyskać wolną wolę.

Ponadto w numerze psycholożka społeczna Agnieszka Plencler opowiada, czym jest „marka osobista” i jak ją zbudować. Dodatkowo autorka bloga Matkaprawnik.pl – Katarzyna Łodygowska pisze o tym, jak dogadać się z pracodawcą w sprawie urlopu oraz czy szef może narzucić urlop tylko jesienią albo odwołać go w każdej chwili. Redakcja gazety „Wysokie Obcasy Praca” przygotowała również przegląd „zielonych zawodów”, czyli takich, które będą najbardziej pożądanymi pracami w 2030 roku. Czytelnicy dowiedzą się m.in. kim jest instalator biofilmu, rewilder oraz miejski farmer.

Nowy numer magazynu „Wysokie Obcasy Praca” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez dwa miesiące od wtorku, 30 kwietnia w cenie 11,99 złotych.