Życie na gorąco - Historia niejednej piosenki

„Życie na gorąco – Historia niejednej piosenki” od 16 lipca w sprzedaży

mbog

W czwartek, 16 lipca do sprzedaży trafi specjalne wydanie czasopisma „Życie na gorąco”. Redakcja gazety przygotowała mini zbiór opowiadań o tym, w jakich okolicznościach powstało 50 najpiękniejszych polskich przebojów o miłości.

Album „Historia niejednej piosenki” zawiera opowieści o uczuciowych perypetiach największych polskich wokalistów, ich młodzieńczych fascynacjach, pierwszych spotkaniach przyszłych małżonków, burzliwych romansach i bolesnych rozstaniach.

Wydanie specjalne „Życia na Gorąco” to historie o dekadach polskiej muzyki rozrywkowej: począwszy od utworów „Zachodni wiatr” Marty Mirskiej, czy „Serduszko puka w rytmie cza-cza” Marii Koterbskiej, przez klasyki rocka jak „Nie płacz Ewka” Perfectu czy „Jolka, Jolka pamiętasz” Budki Suflera. W specjalnym wydaniu „Życia na gorąco” nie zabraknie również przebojów z lat 90.: „Statki na niebie” De Mono i „Bo jesteś ty” Krzysztofa Krawczyka.

Czytelnicy znajdą w albumie także historie utworów z festiwali w Sopocie i Opolu: „Małgośka” Maryli Rodowicz, „Piękna wiolonczelistka” Skaldów, czy „Historia jednej znajomości” Czerwonych Gitar.

Życie na gorąco - Historia niejednej piosenki
Okładka specjalnego wydania „Życia na gorąco” – fot. Bauer Media

„Życie na gorąco – Historia niejednej piosenki” będzie liczyło 100 stron. Gazeta będzie dostępna w sprzedaży od 16 lipca w cenie 9,99 zł.