Zwiastun

Drugi sezon serialu „Sprawa idealna” od 11 marca w HBO3

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

Od niedzieli, 11 marca, kanał HBO3 będzie emitował drugi sezon „Sprawy idealnej”. Produkcja opowiada historię cieszącej się popularnością prawniczki, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa. Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 21:45.

Wspomniana produkcja to spin-off serialu „Żona idealna”. Główną rolę w serialu gra dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Christine Baranski. W obsadzie pojawiają się również m.in: Cush Jumbo (serial Żona idealna) oraz Rose Leslie (serial HBO Gra o tron).

fot. HBO

Diane Lockhart ( w tej roli Christine Baranski) była prawniczką, która pracowała w prestiżowej kancelarii Lockhart & Lee. Za sprawą skandalu musiała zacząć swoje zawodowe życie od nowa. Razem ze swoją chrześnicą Maią Rindell (Rose Leslie) znalazły posady w firmie prawniczej prowadzonej przez Afroamerykanów. W drugim sezonie Diane, Maia i pozostali pracownicy doznają szoku, kiedy klient innej kancelarii zabija swojego sądowego przedstawiciela pod pretekstem zbyt dużego rachunku. Prawnicy zaczynają patrzeć podejrzliwie na osoby, które zwracają się do nich o pomoc.

fot. HBO

Za produkcję serialu odpowiadają: Robert King, Michelle King i Phil Alden Robinson. Serial dostępny jest również w serwisie HBO GO.