Niezwyciężona (Invincible)

Film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk w czerwcu w HBO GO. W lipcu premiera w HBO

mbog

24 czerwca w serwisie HBO GO zostanie udostępniony film dokumentalny „Niezwyciężona”. Produkcja opowiada o Joannie Jędrzejczyk, mistrzyni MMA.

„Niezwyciężona” („Invincible”) to historia sukcesu i porażki wyjątkowej zawodniczki, Joanny Jędrzejczyk, która wielokrotnie obroniła tytuł mistrzyni MMA. Twórcy przybliżają postać prawdziwej wojowniczki, która ma odwagę marzyć i działać, realizuje się wbrew trudom i stereotypom. Kiedy pada propozycja, by zacząć trenować w USA, Joanna decyduje się zaryzykować, choć wie, że ceną będzie samotność i oddalenie od rodziny.

Cały czas walczy o pozostanie najlepszą zawodniczką na świecie, ale też o uznanie w rodzinnym kraju. W jej drodze na szczyt wielokrotnie zderzają się samodyscyplina z wygodą, sława na ringu z lekceważeniem w życiu prywatnym, poświęcenie z rozczarowaniem, monotonia treningów z energią walki. Poznajemy dwa oblicza bohaterki – zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa i przerażającą wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów.

Film w reżyserii Toma Kolińskiego został wyprodukowany przez HBO Europe, Opus Film i Tallyho! przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego.

„Niezwyciężona” będzie dostępna od 24 czerwca w HBO GO. Emisja w HBO została zaplanowana na 1 lipca o godzinie 21:50.