Film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli od 23 sierpnia na HBO GO

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W niedzielę, 23 sierpnia na platformie HBO GO pojawi się nowy film komediowy „Amerykanin w marynacie” („An American Pickle”). Produkcja opowiada o robotniku, który po stu latach spędzonych w solance niespodziewanie pojawia się we współczesnym Brooklynie.

Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który w 1920 roku wyjechał do Ameryki w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 kolejnych lat.

Kiedy mężczyzna pojawia się we współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o jeden dzień. Herschel rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen) – programista komputerowy o łagodnym usposobieniu. Herschel nie jest go jednak w stanie zrozumieć.

Amerykanin w marynacie
fot. HBO

W podwójnej roli głównej w „Amerykaninie w marynacie” występuje Seth Rogen, a w pozostałych rolach pojawiają się m.in. Emmy Sarah Snook oraz Molly Evensen. Produkcja wyreżyserowana została przez Brandona Trosta, a twórcą scenariusza jest Simon Rich. Film wyprodukowany został dla WarnerMax i zadebiutował w tym miesiącu na platformie HBO MAX.

Premiera filmu „Amerykanin w marynacie” odbędzie się w HBO GO w niedzielę, 23 sierpnia. Od 4 października film emitowany będzie w Cinemax.