„Gwiezdne wojny” w HBO Go. Specjalna kolekcja filmów na wakacje

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W co piątki w serwisie HBO Go będą pojawiać się filmy z serii „Gwiezdne wojny” („Star Wars”). Pięć części filmowej sagi są już dostępne od 17 lipca.

Użytkownicy serwisu mogą już zobaczyć trylogię prequeli, czyli filmów: „Gwiezdne wojny: Mroczne widmo”, „Gwiezdne wojny: Atak klonów” oraz „Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów”. Ponadto na platformie pojawiły się części: „Gwiezdne wojny: Wojny klonów” i „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.

Tydzień później, 24 lipca dodana zostanie m.in. oryginalna trylogia „Gwiezdnych wojen” nakręcona w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, czyli: „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”, „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje” oraz „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”.

Filmy z ostatniej trylogii, składającej się z sequeli oryginalnych części, tj. „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” oraz „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” pojawią się w HBO Go w ostatni piątek lipca i pierwszy piątek sierpnia. Poza trzema trylogiami do serwisu dodane zostaną także inne filmy, które powstały w ramach uzupełniania uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

Cała kolekcja dostępna będzie w serwisie HBO Go od 7 sierpnia.