Nowa odsłona „Seksu w wielkim mieście” od 9 grudnia w HBO GO

  • Internet
  • Telewizja
  • HBO
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

W czwartek, 9 grudnia, na platformie HBO GO zadebiutuje serial „I tak po prostu”, będący nowym rozdziałem serialu „Seks w wielkim mieście”. Nowa produkcja będzie liczyć 10 odcinków. W dniu premiery będzie można obejrzeć pierwsze dwa epizody.

Produkcja Michaela Patricka Kinga prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. W serialu wystąpią również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

Obowiązki producentów wykonawczych serialu „I tak po prostu” pełnią Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Julie Rottenberg, Elisa Zuritsky, John Melfi oraz Michael Patrick King. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky.

„I tak po prostu” premierą HBO Max, w Polsce w HBO GO

Światowa premiera serialu „I tak po prostu” odbędzie się 9 grudnia w HBO Max. W przypadku polskiego rynku, gdzie ta platforma nie jest jeszcze dostępna, serial zostanie udostępniony w HBO GO. Premiera nowej platformy streamingowej w naszym kraju nastąpi w 2022 roku. Nowa usługa WarnerMedia jest już dostępna m.in w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Hiszpani i Andorze.