Nowa „Plotkara” od 26 października w HBO i HBO GO [WIDEO]

  • Telewizja
  • HBO
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

Serial HBO pokazujący losy nowej generacji nastolatków z Upper East Side, zadebiutuje w HBO GO już 26 października. HBO GO pokaże również wszystkie sezony kultowej wersji „The Gossip” sprzed kilkunastu lat.

Za nową wersją serialu odpowiada Joshua Safran – scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat. Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side. Dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji – widzimy życie kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół.  Nowa produkcja przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku. Wszystkie odcinki nowego sezonu zostaną dodane do serwisu. Tego dnia w HBO GO pojawią się również wszystkie sezony kultowej wersji serialu.

fot. HBO

„Plotkarę” oparto na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. W rolach głównych w nowej produkcji występują m.in.: Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson oraz Savannah Lee Smith.

fot. HBO

Za produkcję odpowiedzialni są: Fake Empire i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television i CBS Studios. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Joshua Safran z Random Acts. Producentami wykonawczymi są także Josh Schwartz i Stephanie Savage z Fake Empire, oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z Alloy Entertainment. Lis Rowinski z Fake Empire pełni funkcję współproducentki wykonawczej.