Tacy właśnie jesteśmy

Serial „Tacy właśnie jesteśmy” od września w HBO i HBO GO

mbog

15 września na antenie HBO i platformie HBO GO zadebiutuje nowy serial „Tacy właśnie jesteśmy”. Produkcja opowiada o dorastaniu dwójki amerykańskich nastolatków w bazie wojskowej USA we Włoszech.

Serial „Tacy właśnie jesteśmy” („We Are Who We Are”) mówi o przyjaźni, pierwszej miłości i poszukiwaniu własnej tożsamości, jednocześnie pokazując całą paletę radości i trosk związanych z byciem nastolatkiem. Produkcja przedstawia historię, która mogłaby się wydarzyć w każdym miejscu na świecie, ale w tym przypadku rozgrywa się na małym kawałku Ameryki we Włoszech.

Nieśmiały i introwertyczny czternastoletni Fraser przenosi się wraz z matkami z Nowego Jorku do bazy wojskowej w Wenecji Euganejskiej. Tam poznaje Caitlin – pozornie odważną i pewną siebie dziewczynę. Jest ona filarem grupy przyjaciół, do których zaliczyć można Britney – szczerą, dowcipną, nieskrępowaną dziewczynę, wesołego i dobrodusznego Craiga – dwudziestokilkuletniego żołnierza, Sama – zaborczego chłopaka Caitlin i zarazem młodszego brata Craiga, Enrico – wesołego osiemnastolatka z Veneto, który ma słabość do Britney, oraz Valentinę – ich włoską koleżankę.

W produkcji występują m.in.: Jack Dylan Grazer, Jordan Kristine Seamon, Chloe Sevigny, Alice Braga, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Francesca Scorsese, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier oraz Sebastiano Pigazzi. Scenarzystą oraz reżyserem serialu, pełniącym także obowiązki showrunnera oraz producenta wykonawczego, jest nominowany do Oscara Luca Guadagnino. Współtwórcami scenariusza są także Paolo Giordano oraz Francesca Manieri. Serial jest koprodukcją HBO i Sky.

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie we wtorek, 15 września w serwisie HBO GO od rana, a jego emisja na antenie HBO zaplanowana została na godzinę 21:10. Serial liczyć będzie 8 odcinków.