Trzeci sezon „Doom Patrol” już w HBO GO

  • Internet
  • Telewizja
  • HBO
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mtom

Trzeci sezon serialu przedstawiającego perypetie nietypowej grupy superbohaterów DC Universe można już oglądać na platformie HBO GO. W nowej serii do serialu dołączy m.in. Michelle Gomez.

Produkcja śledzi losy grupy Doom Patrol, w skład której wchodzą: Robotman aka Clifford ”Cliff” Steele, Negative Man aka Larry Trainor, Elasti-Woman aka Rita Farr oraz Crazy Jane. Każdy z nich przeżył straszny wypadek, który spowodował okaleczenia i oszpecenia, ale dał również nadludzkie zdolności.

fot. HBO

Kolejny sezon „Doom Patrol” będzie liczył 10 odcinków. Nowa seria rozpoczyna się konfrontacją Dorothy (Abi Monterey) z Candlemakerem, co prowadzi do druzgocących następstw. Doom Patrol znajduje się na rozdrożu i każdy z jego członków walczy o swoją tożsamość i przyszłość. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Madame Rouge (Michelle Gomez) przybywa wehikułem czasu z bardzo konkretną misją.

Twórcą serialu jest Jeremy Carver. Scenariusz oparty został na losach bohaterów stworzonych dla DC przez Arnolda Drake’a, Boba Haneya i Bruna Premianiego. Za produkcję odpowiedzialni są Jeremy Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Chris Dingess oraz Tamara Becher-Wilkinson.

Pierwsze trzy odcinki nowego, trzeciego sezonu są dostępne w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień, w czwartki.