Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wygrały program „Dance Dance Dance”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Po wielu tygodniach tanecznych zmagań, triumfatorkami trzeciej edycji programu „Dance Dance Dance” zostały Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. O zwycięstwie tego duetu zdecydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Roksana Węgiel jest piosenkarką i influencerką. W 2018 wygrała międzynarodowy konkurs muzyczny – Eurowizja Junior. W programie „Dance Dance Dance” tańczyła w duecie ze swoją przyjaciółką – Oliwią Górniak.

W finałowym odcinku Roksana i Oliwia zaprezentowały choreografię do utworu „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ do „Intoxicated” Martina Solveig & GTA. Dodatkowo Roksana Węgiel wcieliła się w rolę Michaela Jacksona z kultowego klipu „Thriller”, a Oliwia Górniak zatańczyła do przeboju „Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka na drugim miejscu

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka przygotowali układ z musicalu „West Side Story” do utworu „America” oraz przypomnieli także swój występ z trzeciego odcinka, prezentując choreografię do przeboju „These Boots Are Made for Walkin” Nancy Sinatry. W solówkach Anna Matysiak zmierzyła się z choreografią króla popu Michaela Jacksona z hitu „Bad”, a Stanisław Karpiel-Bułecka pokazał swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

Przesunięta premiera trzeciej edycji

Show „Dance Dance Dance” był emitowany od 18 marca, w piątki po godzinie 20:30. Początkowo nadawca planował rozpocząć emisję programu 5 marca. Powodem zmiany daty było stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie. Od 24 kwietnia „Dance Dance Dance” można było oglądać w soboty po godzinie 20:00.

W trzeciej odsłonie show, umiejętności taneczne oprócz finalistów zaprezentowali także: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. Program prowadzili Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Natomiast w jury zasiadali Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.