Nowe seriale komediowe i program wnętrzarski. Wiosna 2021 w telewizji Polsat

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Polsat w zbliżającym się telewizyjnym sezonie wiosennym pokaże cztery nowości. Widzowie stacji zobaczą nowy program rozrywkowy „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” oraz trzy seriale: „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Piękni i bezrobotni” oraz „Komisarz Mama”.

Pierwsza propozycja to serial „Komisarz Mama”, który opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. W rolę Marii Matejko wciela się Paulina Chruściel. Emisja w środy o godzinie 21:10, od 3 marca.

Druga nowość to „Kowalscy kontra Kowalscy” czyli przewrotna komedia pomyłek. Produkcja opowiada o dwóch rodzinach, które żyją w zupełnie innych światach. Jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliżsi, niż można to sobie wyobrazić. Serialowe małżeństwa tworzyć będą Marieta Żukowska i Piotr Adamczyk oraz Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Mecwaldowski. Dwa odcinki serialu będą emitowane w soboty od godziny 20:05, od 6 marca.

Wiosną widzowie telewizji Polsat zobaczą także Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu „Piękni i bezrobotni”. Autorski serial twórców „Ucha Prezesa” opowiada o współczesnych problemach Polaków. Emisja w soboty po godzinie 21:05 (dwa odcinki), od 6 marca.

Czwarta nowość to program rozrywkowy „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Sześciu polskich projektantów wnętrz będzie rywalizowało o tytuł najlepszego architekta. Show poprowadzi Anna Wyszkoni. Program będzie można oglądać w niedziele o godzinie 17:35, od 7 marca.

Wracają „Gliniarze” i „Przyjaciółki”

1 marca na antenę Polsatu powracają z nowymi odcinkami seriale „Na ratunek 112” i „Gliniarze”. O godzinie 16:30 widzowie poznają kolejne historie, które mogłyby się przydarzyć każdemu. Losy, zdrowie oraz życie bohaterów tych opowieści zależą od wiedzy i doświadczenia dyżurujących pod numerem 112. Następnie, o godzinie 17:00 stacja pokaże produkcję o grupie warszawskich policjantów. W nowym sezonie bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Później widzowie zobaczą kolejne przygody bohaterów serialu „Pierwsza miłość”.

W czwartki o godzinie 21:05 telewizja Polsat pokaże siedemnasty sezon „Przyjaciółek”. Bohaterkami produkcji są Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska). Dziewczyny, mimo że są zupełnie różne, łączy niesamowita więź. Nie zawsze się ze sobą zgadzają, ale starają się wzajemnie zrozumieć i wesprzeć. W nowym sezonie Zuza będzie martwić się o zachowanie syna, a Indze wpadnie w oko młody i przystojny instruktor – Sajmon (Jakub Sasak).

Nowe sezony programów rozrywkowych

Już 28 lutego widzowie stacji zobaczą pierwszy odcinek reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Kolejni uczestnicy będą szukać swojej drugiej połówki w słonecznej Hiszpanii. Program prowadzi Karolina Gilon. Emisja od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:10, natomiast pierwszy odcinek wyjątkowo o 20:00.

Karolina Gilon pojawi się również w trzecim sezonie „Ninja Warrior Polska”. Razem z Jerzym Mielewskim i Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim będzie wspierać kolejnych kandydatów, którzy walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata szczycących się tytułem Wojowników Ninja. Program będzie można oglądać we wtorki o godzinie 20:05, od 2 marca.

W środy i czwartki o godzinie 20:05 widzowie zobaczą kolejne metamorfozy domów i mieszkań rodzin, których los wyjątkowo doświadczył. Ekipa „Nasz nowy dom” dokona remontów kolejnych 24 mieszkań. Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

Wiosną na antenie telewizji Polsat nie pojawi się nowy sezon „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W zamian w piątkowy wieczór stacja pokaże czternastą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem muzyczno-aktorskie umiejętności zaprezentują: Magda Narożna, Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

W niedzielne wieczory bez zmian na antenie telewizji Polsat będą królowały kabarety. O godzinie 20:00 śledzić będzie można cykl „Kabaret na żywo. Klinika skeczów męczących”.

Piosenka Alice Merton w spocie telewizji Polsat

Telewizja Polsat zaprezentowała wiosenny spot promocyjny stacji. Reżyserem filmiku jest Armin Kurasz z Point Of You. Producentem jest Andrzej Szajewski, a operatorem Tomasz Ziółkowski. Za postprodukcję odpowiedzialna była firma Znane Studio – Postprodukcja. W filmiku wystąpiły gwiazdy stacji, między innymi: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Ewa Wachowicz („Ewa gotuje”), Karolina Szostak („Sport”) i Dorota Gawryluk („Wydarzenia”). W spocie można usłyszeć piosenkę Alice Merton – „Why so serious?”.